השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

עיצוב חנויות מזון / תכנון + עיצוב מכולות

הקמה או שיפוץ של חנות מזון הכוללת כמובן גם עיצוב חנות מזון ותכנון מקצועי, הינה פרויקט אשר מצריך השקעה כספית, מאמץ וזמן מצדך הבעלים, אשר לרוב גם כדאי להעזר במעצב מכולות מקצועי.

פתיחה של חנות חדשה או שדרוג של קיימת עלולה להיות מורכבת, יקרה וממושכת או להפך.

אם שמעת על מישהו שניסה לעבוד על עיצוב חנות מזון אך הוא בעצמו אינו מעצב חנויות מזון, ובדיעבד הוא נכנס למשהו שגדול עליו והסתבך, אתה בטוח מבין שהניסיון לחסוך במקרים כאלו בדר"כ בסוף עולה הרבה יותר מתכנון מכולות.

מעצב מכולת: למה צריך מעצב חנויות מזון?

 

בדיוק כפי שאם יש לך בעיה במערכת החשמל אתה תפנה לחשמלאי או שתעסיק אדריכל אם אתה בונה בית, גם בתחום הקמעונאות נכון וחכם לתת לאיש מקצוע כגון מעצב חנות מזון ומתכנן חנות מזון מקצועי לעשות את העבודה.

 

עיצוב חנויות מזון יכול לסייע לך להגדיל מכירות בחנות מצד אחד, ולשפר את חווית הלקוח מצד שני.

עיצוב מכולות ותכנון חנויות מזון

 

שמי יריב בן אהרון מעצב מכולות, מתכנן מכולות ומעצב חנויות מזון, אלמד ממך על החנות שלך, היתרונות שלה, החסרונות שלה, הקליינטים שלך, המטרות שלך ואדע לתת לך את הפתרונות הכי טובים, מקצועיים ומשתלמים בכל הנוגע לעיצוב מכולות, תכנון מכולות, עיצוב חנויות מזון וכמובן עיצוב חנויות אוכל.

 

כנ"ל אם אתה פותח חנות חדשה, אם יש לך ניסיון בתחום וגם אם לא, הידע הרחב והמגוון שלי, ההתמחות והניסיון הגדול שלי בתחום של עיצוב מכולות וכמובן עיצוב חנויות מזון, ישרתו אותך לאורך כל התהליך.

 

עיצוב מכולת - כל מה שחשוב לדעת על מעצב מכולות

כאשר עובדים על תכנון חנויות אוכל או עיצוב חנות מזון, צריך לקחת בחשבון שחנות מזון או מכולת אשר ממוקמת בשכונת מגורים מתאפיינת כפורמט שכונתי, מעניקה שירות לאוכלוסייה הסמוכה לה ומבססת את קיומה על מוצרי צריכה בסיסיים, נהנית בשל קרבתה מהשלמות של לקוחותיה אשר יערכו בדר"כ את עיקר הקניה השבועית שלהם ברשת מזון בפורמט דיסקאונט כגון רמי לוי, שופרסל דיל וכדומה.

תכנון מסחר קמעונאי מעניין אתכם? בקרו בעמוד הבית!

מעצב מכולת / מעצב חנויות מזון

 

באמצעות תכנון מכולות נכון, יכול להפוך את חווית הקניה של הלקוח להרבה יותר נעימה ומהנה ויגדיל את נפח המכירה של החנות ונפח הקניה של הלקוח גם לנוכח התחרות בתחום, ועל כן - פנייה למעצב מכולות עבור המקום שלכם, הוא הכרחי!

היתרונות העיקריים של חנות שכונתית על פני סופרמרקטים ענקיים ורשתות דיסקאונט היא בקרבתה לקהילה ובהיכרות האישית של בעלי החנות עם לקוחותיו אשר תורמת לחווית הלקוח ולנאמנותו לבעלי החנות, להבדיל מחנויות הענק של רשתות השיווק אשר שם המחיר הוא הפקטור המרכזי בעיניי הלקוח ולא מתקיים כל קשר אישי ביניהם.

מכאן שכאשר מדובר על עיצוב חנויות מזון, כדאי להשקיע ולשים דגש על תכנון חנות מזון ועיצובה ע"מ לאזן בין השניים ולייצר יתרונות יחסיים.

 

חנות שכונתית, או בשמה השני- מכולת שכונתית, יכולה לתת מענה רחב מאוד ללקוחותיה באם תהיה מעוצבת בצורה אשר תייצר חווית קניה נכונה באופן שמוצריה יוצגו באופן בולט, מושך ומכירתי ע"פ עקרונות עיצוב נכונים ובידי מעצב מכולת / מעצב חנויות מזון מקצועי.

 

מכאן שמשתנים כמו תכנון מכולת ועיצוב מכולת הינם בעלי משמעות רבה.

 

כפועל יוצא בעזרת מעצב מכולת - הדינמיקה בחנות תהיה נוחה, המסחור והנראות הכוללת תעשה את הרושם הנדרש כלפי הקונה, תאפשר לו להיחשף לכמה שיותר מוצרים ובכך לממש ולמקסם את פוטנציאל הקניה שלו.  

לניווט מהיר:

עיצוב חנויות נוחות

תכנון מינימרקטים